Руският президент Дмитрий Медведев заяви, че не вижда нищо обидно в това да бъде наричан "блогър", пише БГНЕС. Това Медведев каза ...
Заложеният дефицит в проекта на ...
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия